Tubebag

S 23 / M 27 / L 31

Aby zapewnić krawędzi natarcia ochronę przed zniekształceniami podczas pakowania skrzydła, U-Turn oferuje wygodny worek T-Bag. Poza funkcją ochronną work T-Bag ma wiele innych przydatnych funkcji.

Nawet w wietrzne dni możesz ostrożnie i samemu zwinąć INFINITY III i przechowywać go jak akordeon w tym wysokiej jakości worku. To właśnie gwarantuje że paralotnie U-Turn’a zachowają swoje doskonałe parametry startu i lotu przez wiele lat – zaleta która zdecydowanie wpływa na cenę odsprzedaży skrzydła. Worek T-bag uszyty został z wysokiej jakości oddychającego materiału, a w środku wyścielony jest wyjątkowo delikatnym materiałem. Worek jest wyścielony miękkim materiałem w miejscu gdzie znajduje się krawędź natarcia. Mocne szwy i zamki YKK sprawiają, że nowy worek od U-Turn’a spełnia najwyższe normy funkcjonalności i jakości.

Nigdy przedtem staranne spakowanie glajta nie było tak łatwe. Jest nawet oddzielna przegroda na taśmy naramienne. Worek T-bag można złożyć w razie potrzeby, aby np. przewieźć go w plecaku. Jednocześnie worek jest wyposażony we własną taśmę naramienną pozwalającą na łatwy transport złożonego glajta np. na zbocze treningowe bez konieczności zabierania ze sobą właściwego plecaka transportowego. Worek T-bag wyposażony jest w strukturę z siatki, która umożliwia odprowadzanie wilgoci nawet w postaci płynnej.

Waga: 662 g