DESKI HIGH-TECH

Wysoka technologia i mnóstwo frajdy

Bogaty wybór desek, pełnych innowacyjnych rozwiązań jest dostępny dla zabawy z latawcem Q. Wysoce-technologiczna linia produkcyjna oznacza technologię jutra.

RIP 32 i RIP 35 to deski od średniego do górnego zakresu wiatru. RIP 37 to następca popularnego RIP Plus '08 i jest więc idealną wszechstronną deską. Świetnie radzi sobie w prawie każdym wietrze i da radę w każdych warunkach. RIP 39 zastępuje zeszłorocznego RIP Max i jest idealny do niskich i średnich wiatrów. Nowa linia Rockerów sprawia że deski wydają się mniejsze pod stopami.

Session to deska na średnie wiatry, a dzięki wklęsłemu zarysowi pozwala na zjazdy pod ekstremalnym kątem do wiatru. Jest to połączenie pomiędzy RIP dla silniejszych wiatrów i Door dla wyjątkowo lekkich wiatrów. Z powodu wyjątkowo małej długości pozostaje ona bardzo manewrowalna. Nowa linia Rockerów sprawia, że deski wydają się mniejsze pod stopami.

Seria Doors to deski na wyjątkowo słabe wiatry. W zależności od twojej wagi i umiejętności możesz wybrać pomiędzy Door 59 na lekki wiatr, lub Monsterdoor (Door 64) na bardzo lekki wiatr i/lub dla większej wagi ciała.

Z powodu znaczącego ograniczenia wagi w porównaniu do modeli zeszłorocznych, obie nowe deski wysokojakościowe z serii Door są bardzo zwinne i mniejsze pod stopami.


Więcej informacji: