DESKI FUN-TECH

Linia desek rekreacyjnych

Bogaty wybór desek, pełnych innowacyjnych rozwiązań jest dostępny dla zabawy z latawcem Q. Linia desek rekreacyjnych oznacza innowacyjne technologie i mnóstwo frajdy.

RIP33 to najbardziej radykalna deska w linii desek rekreacyjnych i znajduje zastosowanie w średnich i wyższych wiatrach. RIP36 jest przeznaczona do wiatrów o średniej sile i może być używana jako deska wszechstronna. Jakość wykonania w serii desek rekreacyjnych nie ustępuje w niczym deskom z serii HT (wysokotechnologicznych). W Spleene nie idziemy na skróty gdy dążymy do celu.

Seria Session przeznaczona jest na średni zakres wiatrów a dzięki jej wklęsłemu kształowi pozwala na zjazdy pod ekstremalnym kątem do wiatru. Jest to połączenie pomiędzy RIP dla silniejszych wiatrów i Door dla wyjątkowo lekkich wiatrów. Z powodu wyjątkowo małej długości pozostaje ona bardzo manewrowalna. Nowa linia Rockerów sprawia, że deski wydają się mniejsze pod stopami.

Deska Door to model z rodziny rekreacyjnych przeznaczony jest na bardzo lekkie wiatry. Dzięki niewielkiej wadze i miękkim kształtom deska uzyskała niesamowitą manewrowalność i zwinność pod stopami, a jest jednocześnie świetną platformą dla początkujących.


Więcej informacji: